Ons team

Johanna de Bel - Verkamman

Pedagoog - Autismecoachjohanna@autismecoachingzuidwest.nl

Manonne de Vlieger

Praktijkhouder - Zorgmanager Organisatiemanonne@logopedieenstottercentrum.nl

Michelle van Dixhoorn

Praktijkhouder - Logopedist - Zorgmanager Kwaliteitmichelle@logopedieenstottercentrum.nl

Stephanie Fortuin

Preverbaal logopediststephanie@logopedieenstottercentrum.nl

Rozemarijn Kuiper

Praktijkondersteunerrozemarijn@autismecoachingzuidwest.nl

Cléo van Tol-Verseput

Pedagoog - Autismecoachcleo@autismecoachingzuidwest.nl

Eline van der Horst

Pedagoog - Autismecoacheline@autismecoachingzuidwest.nl

Evelyne Bambelt

Psycholoog - Gedragsdeskundigeevelyne@autismecoachingzuidwest.nl

Nicole van der Weele-Weijgers

Teamleider - Logopedist - Autismecoach nicole@autismecoachingzuidwest.nl

Manon van Wezel

Pedagoog - Autismecoachmanon@autismecoachingzuidwest.nl